Září 2007

Lady Asmar- kdo vlastně jsem

23. září 2007 v 17:26 | Princezna Asmar z Lasanitu |  Princezna Asmar z Lasanitu
Tak to jsem já. Mám tmavé dlouhé vlasy a jak jste si mohli všimnout jsem půlelf z překrásného města jménem Lasanit. Když chci můžu si nechat narůst křídla a létat. je to úžasný pocit.... Rodiče mi zemřeli už dávno a Lasanitu vládne můj bratr Sir Stefan (neboli král Stefan George z Lasanitu). Jsem za něj ráda. Ne jen že v něm mám blízkého přítele a oporu, ale vladařské povinnosti jsou na něm a já se můžu věnovat jiným věcem (nejen předávání Indestského učení, ale i chránění města před nájezdy nepřátel a pomstění svých rodičů). V dalším obrásku si můžete všimnout jak asi vypadám když se střetnu s nepřítelem a jsem na to připravená.
Jsem čarodějka a jestli si můžu troufnout říci jsem celkem dobrá.......


To jsem já

9. září 2007 v 18:42 Princezna Asmar z Lasanitu
V jedné části nádherného Indestu
Na pozemcích Indestu
Když jsem byla malá učil mě můj otec nejrůznějším ze starodávného umění. před dlouhou dobou zemřel a já se rozhodla spolu s přítelkyněmi, že toto učení předám dál. Proto jsme společnými silami zrekonstruovali hrad Indest, který je k tomu vhodný. Samozžejmě se nemusíte účastnit výuky, ale pevně doufám že se zůčastníte soutěží, protože na konci každého druhého měsíce nebo jak se to bude stíhat se bude vyhlašovta nejlepší město a dostane nějakou odměnu. Ještě si nejsem zcela jistá, ale nejspíš to bude v podobě několika bodů, které se započítají do dalšího měsíce. Tak se snažte!

Vítejte

9. září 2007 v 18:25 | Princezna Asmar z Lasanitu |  Informace nebo-li ČTĚTE!!!
Vítejte mí drazí. Já jsem princezna Asmar z Lasanitu nebo-li z tohoto města. Kdyby jste měli jakékoli otázky obracejte se na mě. Ráda Vám poradím, pomohu či ukáži cestu. Hned jak nastoupíte dostanete svou rubriku. Můžeme tomu říkat Váš pokoj. Do něj můžete vkládat věci o Vás. Váš život, jak a proč jste se rozhodli učit umění Indestu, ale snažně Vás prosím, nedávejte tam neslušné či dokonce vulgární věci. Takové prohřešky budu trestat srážkou bodů a pokud se toto bude opakovat promyslíme vaše propuštění.
S přáním krásného dne
Lady Asmar